Nabídka kurzů

Kurzy budou otevírány v případě dostatečného počtu zájemců (v závislosti na vytížení příslušných tutorů).


Budete-li chtít být zařazeni do některého z následujících kurzů, kontaktujte prosím administrátora kurzů: Mgr. Jiří Sůva, Ph.D., suvaj@skolamv.cz, tel. 974 845 228.

Kontaktováním uvedené osoby si zajistíte následující:

  • Je-li již určen termín kurzu, budete k jeho studiu zapsáni v systému EKIS a obdržíte přístupové údaje ke kurzu v portálu.
  • Pokud není termín otevření kurzu ještě určen (případně určen je, ale již je zaplněn), budete zařazeni do seznamu zájemců. Při dosažení dostatečného počtu zájemců budete informováni o termínu otevření dalšího běhu kurzu. V případě přetrvávajícího zájmu pak budete zapsáni do systému EKIS a obdržíte přístupové údaje ke kurzu v portálu.

Poznámka 1: Souhlas nadřízeného pracovníka se studiem e-kurzu dalšího vzdělávání potřebujete pouze v případě, pokud od něj budete požadovat možnost studia ve služební (pracovní) době.

Poznámka 2: Vzdělávací programy nabízených kurzů jsou registrovány příslušným odborem MV za souhlasu a spolupráce s příslušným útvarem PP. Jejich absolvování je stvrzeno vydáním osvědčení.

 

http://workforceinstitute.biz/elearning/

Aktuální vzdělávací aktivity

Kurzy dalšího vzdělávání

Kurzy kvalifikační

Interní školení

  • Problematika korupce pro pracovníky VPŠ a SPŠ MV v Praze  (školení probíhá ve zvláštním režimu; registraci studujících na toto školení řídí PO školy)

  

Odstavené kurzy